تبلیغات
جدید ترین اخبار فوتبالی ایران و جهان و کلیپ های فوتبالی و بیوگرافی تیم ها و بازیکن ها - آغاز فعالیت کریس رونالدو در طراحی دنیای مد
جدید ترین اخبار فوتبالی ایران و جهان و کلیپ های فوتبالی
جدید ترین خدمات فوتبالی خبرهای ایران و جهان بیوگرافی بازیکنان و تاریخچه تیم ها و عکس های جدید و داغ فوتبالی و آبدیت ثانیه ای...فقط در فیفانیو ...با ما همراه شوید.... لطفا از تمام قسمت سایت دیدن فرمایید

کریستیانو رونالدو ، طراحی لباس زیر برای یک مارک دانمارکی را برعهده گرفته است


کمپانی دانمارکی جی.بی. اس. تکستایل گروپ دانمارک که فعالیتش در زمینه تولید لباس های زیر است از امضای توافق با کریستیانو رونالدو خبر داده که در پی این توافق، ستاره پرتغالی رئال مادرید خط تولید محصولات جدیدی را برای آنها طراحی می کند.
طبق بیانیه منتشره از سوی این کمپانی دانمارکی این سری تولیدات جدید در دو کلکسیون متفاوت خواهد بود که یک کلکسیون جوانانه و اسپورت است و کلکسیون دوم بیشتر برای کسانی طراحی می شود که شیفته مد هستند و به دنبال آنند تا از آخرین مدهای روز دنیا پیروی کنند.
این سری محصولات شامل طرح های متنوع لباس های زیر و جوراب هستند و هر ساله کریستیانو رونالدو ایده های جدیدش را برای محصولات جدید این کمپانی پیشنهاد می دهد . کلائوس بیرگ سورنسن، مالک این کمپانی دانمارکی در صحبت هایی گفته:« برای جی.بی. اس مهم است که با افرادی کار کنیم که نماینده شایسته ای برای ارزش های کمپانی ما باشند. برای نمایندگی و ارائه محصولات با کیفیتمان چه کسی بهتر از یکی از بهترین فوتبالیست های دنیا؟»
کریس رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید هم در همین بیانیه به تمجید از کیفیت محصولات کمپانی جی.بی.اس پرداخته  و اعلام کرده که با هر کدام از کمپانی های مد دنیا که قادر به تولید محصولاتی «بی نظیر» برای مشتریان و هوادارانش باشد، به همکاری خواهد پرداخت. سری لباس های کریستیانو رونالدو برای جی.بی.اس در آینده ای نزدیک در بازارهای مختلف بین المللی ارائه خواهد شد.
البته این اولین همکاری این کمپانی ورزشی با ورزشکاران سرشناس دنیا نیست؛ آنها چند سالی است که فعالیت و همکاری شان دردنیای ورزش و با بهره گیری از نام ورزشکاران برجسته دنیا را آغاز کرده اند و پیش از این کارولین وزنیاکی، تنیسور برجسته دانمارکی نیز با این کمپانی همکاری می کرده و برایشان لباس طراحی می کرده است.
آخرین خبر ها
   
با کلیک بر روی +1 فیفانیو را در گوگل محبوب کنید
  • کد نمایش افراد آنلاین